foto

Opalescence Trèswhite Supreme

Opalescence Trèswhite Supreme je velice jednoduchý, rychlý a dokonce i skvěle chutnající způsob k domácímu bělení zubů.

Jednoduchost:

Opalescence Trèswhite Supreme balení obsahuje speciální zásobníky, které dokonale přilnou na zubech. Zásobníky jsou diskrétní a na jedno použití, takže není žádný problém, vzít si je sebou na cesty. Bělení produktem Tress White trvá maximálně 60 minut denně, tím pádem se snadno přizpůsobí Vašemu životnímu stylu.

foto

Rychlost:

Opalescence Treswhite Supreme obsahuje 10% peroxidu vodíku a je účinnější než bělící produkty běžně dostupné v supermarketu. Pokud budete dodržovat instrukce v příbalovém letáku, výsledky bělení budou viditelné již během prvního týdne používání.

Skvělá chuť:

Opalescence Treswhite Supreme jsou dostupné v příchuti máta, meloun a broskev, čímž se bělení stává velmi příjemnou činností. Přípravek obsahuje dusičnan draselný a fluorid, který přispívá ke zdraví ústní dutiny, posiluje sklovinu a snižuje citlivost zubů.

Opalescence TressWhite kupujte zde >

Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.
© nazuby.cz 2010 | Oficiální stránky Opalescence www.opalescence.com. Přípravky pro bělení zubů. Pozor na kopie originálních past Opalescence! Zaručeně originální bělící pasty Opalescence nakupíte u www.nazuby.cz
Zkuste také:Bělící pasta na zuby, kartáčky Curaprox, ústní sprcha Waterpik, Philips Sonicare, Swissdent, bělící pasta Rembrandt