foto

Opalescence gel Take Home bělící

Opalescence gel Take Home bělící Vám umožní bezpečnou a efektivní cestou bělit své zuby v klidu domova.

Bezpečnost:

Opalescence gel Take Home je k dispozici pouze na předpis od Vašeho dentálního specialisty, který bude dohlížet na správné použití prostředku od úvodní konzultace až do dokončení procesu bělení zubů. Nemusíte mít obavy, že by se lepkavý a viskózní gel spojoval například se žvýkačkou. Navíc, některé preparáty obsahují fluorid draselný (KF), který pomáhá udržovat zdravou ústní dutinu, posiluje sklovinu a snižuje citlivost zubů.

foto

Efektivita:

Vysoce výkonné Opalescence Take Home bělící gely jsou k dostání na předpis v různých variantách podle obsahu peroxidu vodíku: 10%, 10%KF, 15%KF, 20%KF, a 35%KF. S bělícími gely Opalescence je možné pozorovat výsledky již po jedné noci, avšak většinou se efekt dostaví během jednoto týdne.

Přizpůsobení:

Bělení zubů Opalescence najdete na www.NaZuby.cz >

Opalescence gel Take Home bělící je aplikován ze speciálních nosičů. Váš zubní specialista tyto nosiče vytvoří přesně pro Vaši dáseň. Díky tomu je bělící Opalescence gel tak účinný. Můžete si vybrat ze tří typů gelů - s příchutí máta, meloun a bez příchuti.


Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.
© nazuby.cz 2010 | Oficiální stránky Opalescence www.opalescence.com. Přípravky pro bělení zubů. Pozor na kopie originálních past Opalescence! Zaručeně originální bělící pasty Opalescence nakupíte u www.nazuby.cz
Zkuste také:Bělící pasta na zuby, kartáčky Curaprox, ústní sprcha Waterpik, Philips Sonicare, Swissdent, bělící pasta Rembrandt