foto

Opalescence Boost

Opalescence Boost je bělící metoda nazývaná "in-office", neboť její účinky jsou bez čekání - přibližně během hodiny budou Vaše zuby o několik stupňů bělejší.

Pokrokový:

Opalescence Boost je revoluční produkt s jedinečným, chemicky aktivovatelným složením, který umožňuje bělení zubů bez otravných ultrafialových světelných paprsků. Opalescence Boost obsahuje také dusičnan draselný a fluorid, čímž přispívá ke zvýšení zdraví ústní dutiny, zesílení skloviny a snížení citlivosti zubů.

foto

Okamžitý:

Výsledky použití Opalescence Boost jsou zřetelné již během hodiny. Pod dohledem Vašeho dentálního specialisty je tento způsob stoprocentně bezpečný a efektivní a nabízí bělejší úsměv již po prvním použití.

Unikátní:

Opalescence Boost využívá speciální stříkačky k mixování preparátu, které zajišťují jeho čerstvost a rovnoměrné promíchání. Zřetelné červené zabarvení Opalescence Boost pomáhá k snadnému rovnoměrnému nanášení a následnému úplnému odstranění.

Opalescence levně >

Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.
© nazuby.cz 2010 | Oficiální stránky Opalescence www.opalescence.com. Přípravky pro bělení zubů. Pozor na kopie originálních past Opalescence! Zaručeně originální bělící pasty Opalescence nakupíte u www.nazuby.cz
Zkuste také:Bělící pasta na zuby, kartáčky Curaprox, ústní sprcha Waterpik, Philips Sonicare, Swissdent, bělící pasta Rembrandt