foto

Opalescence PF bělící pasty

Značka Opalescence představuje nové zubní bělící pasty Opalescence PF Desensitizing a Opalescence Plus. Tyto bělící zubní pasty mají inovovanou a zvýšenou efektivitu bělení zubů díky přidaným látkám (zejména xylitolu). Navíc nově jsou schopné předcházet tvorbě zubního kazu a snížit zvýšenou citlivost zubů.

Opalescence PF Desensitizing

Bělící zubní pasta Opalescence PF Desensitizing je určena lidem se zvýšenou citlivostí zubů. Díky přidanému dusičnanu draselnému, který uzavírá dentinové kanálky a tím zabraňuje vzniku citlivosti zubů. Příchuť vanilkovo-mátová.

foto

Opalescence Plus:

Speciální zubní pasta k bělení zubů Opalescence Plus obsahuje 20% xylitolu a díky tomu účinně snížuje tvorbu zubního povlaku a odstraňuje povrchové pigmenty na sklovině způsobené pitím kávy nebo kouřením. Příchuť máta.

Jak používat bělící pastu? Je pro mě vhodná právě metoda bělení zubů Opalescence? Na tyto i jiné dotazy Vám ráda poradí dentální hygienistka.

Nové bělící pasty Opalescence nakoupíte například zde >

Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.
© nazuby.cz 2010 | Oficiální stránky Opalescence www.opalescence.com. Přípravky pro bělení zubů. Pozor na kopie originálních past Opalescence! Zaručeně originální bělící pasty Opalescence nakupíte u www.nazuby.cz
Zkuste také:Bělící pasta na zuby, kartáčky Curaprox, ústní sprcha Waterpik, Philips Sonicare, Swissdent, bělící pasta Rembrandt