foto

Opalescence bělící pasta

Čištění zubů bělící pastou Opalescence Vám pomůže udržet si bílý a zářivý úsměv. Není tak agresivní, jako ostatní bělící pasty, takže je zcela bezpečné používat ji každý den. Obsahuje také větší množství fluoridů než většina past, takže přispívá ke zdraví ústní dutiny a zajištujě krásný úsměv.

Zubní kartáčky:

Jemné, ale efektivní! Opalescence zubní kartáčky, dětské zubní kartáčky mají měkké štětiny a příjemnou rukojeť. Čistí zuby i dásně a jsou k dispozici v široké škále barev.

foto

OpalPix:

Opalpix jsou speciální párátka, u kterých nehrozí zlomení ani poranění možným odštěpením třísek. Jsou opatřeny strukturovaným povrchem pro lepší čištění a mají jedinečný tvar, který jemně masíruje dásně.

Opalescence bělící zubní pasta 140 ml v akci! >

Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.
© nazuby.cz 2010 | Oficiální stránky Opalescence www.opalescence.com. Přípravky pro bělení zubů. Pozor na kopie originálních past Opalescence! Zaručeně originální bělící pasty Opalescence nakupíte u www.nazuby.cz
Zkuste také:Bělící pasta na zuby, kartáčky Curaprox, ústní sprcha Waterpik, Philips Sonicare, Swissdent, bělící pasta Rembrandt